İşkur veya Devlet personel teşvikleri 2019

İşkur dolaylı veya Devletin size verdiği personel teşvikleri 2019 yılında ne kadar biliyor musunuz?

Uzun yılların bize verdiği Bilgi ve  tecrübemizle, devletin size verdiği İşkur personel teşvikleri yada genel olarak devlet personel teşvikleri konusunda yapacağımız analiz ile, şirketinizin alabileceğimi maksimum teşvikin size geçmesini amaçlıyoruz. Hükümetin yayınladığı yeni personel teşvikleri , engelli eleman teşvikleri, üniversite mezunu çalışan teşvikleri, bayan işci alımı teşvikleri, Bayan yeni üniversite mezunu personel alımı teşvikleri gibi 2019 yılında , siz değerli işverenlere verilen birçok teşvik bulunmaktadır.Fakat devletin size tanıdığı, hakkınız olan bu yeni personel alımı, yada eski personel sayısına göre size verilen teşviklerden yararlanmak yada yararlanmamak sizin elinizde.

Bunu şuna benzetebiliriz, devletimiz sofrayı kurmuş, yemeği önümüze koymuş, buyrun yiyin diyor, fakat işverenlerin gözleri kapalı olduğu için , ne yiyeceğini, tabakların nerde olduğunu bilmediğiniz için, yemek yiyemiyorsunuz. Sonuçta bizim yaptığımız, sizin gözlerinizi açmak, yemekleri görmenizi sağlamak ve kaşıkla yerdirmek.

Siz işinizi odaklanın biz de firmanızı rahatlatacak,ödemeniz gereken nakitleri azaltacak  çalışmaları biz yürütelim. Devlete ödemeniz gerekn Sigorta Primi maliyetlerinizi azaltmak ve piyasadaki rekabet koşullarına  daha avantalı bir şekilde yer almanız için 2019 yılı yeni  güncel teşvik imkanlarının takibi önem taşımaktadır. Uzman kadromuzla istihdam teşviklerinin iş yerinize uygulanabilirliğini tespit edip, gerekli altyapının kurulmasında ve her ay sistemli şekilde teşvik takibinin yaparak size raporlarımızı sunalım. Yaptığımız çalışmalardan ne kadar kazandığınızı görün.

. İlgili yasal düzenlemeleri takip ederek devletin firmalara yönelik mevzuatla sağladığı dönemsel veya uzun süreli destekleri, teşvikleri  firmalara, şirketlere,  kazandırmak amaçlı çalışmalar yürüterek destekleri kaçırmamanızın teminatı oluyoruz.

Bu amaçla;
Firmanızın, geçmişe dönük olarak yararlanılmamış olan prim teşviki, destek ve indirimlerini inceleyerek yararlanılabilir duruma getirebileceğimiz gibi yararlanılmış olan prim teşviki, destek ve indirimleri başka bir prim teşvik, destek ve indirimi ile değiştirilebilecek çalışmalar yürütebiliriz.

Arayınız, size ne kadar kazandıracağımızı göstererelim.

Bazı konular:

  • İşkur eleman teşvikleri
  • Devlet personel teşvikleri
  • Engelli personel alımı teşviki
  • Üniversite mezunu persol istihdamı teşviki
  • 2019 yılı işveren teşvikleri
  • Yeni personel teşvikleri 2019
  • SGK teşvikleri 2019

 

İLETİŞİM  TEL- WHATASPP:  0541-3112121 (Yusuf Ertürk)

uzman

Bir cevap yazın