SGK Teşvik danışmanlık Firmaları

Bir işveren olarak işlerininizi en iyi şekilde yaparak, para kazanmak istiyorsunuz.  Bu nedenle üretim yapıp, pazarlama yapıp cironuzu arttırarak, giderlerinizi karşılamaya çalışıyorsunuz.

Size,aslında belki de giderlerinizi azaltabileceğinizi söylesek, hemde legal , ve kanuni olarak.

Devletin size verdiği hakları sonuna kadar kullanıyor musunuz?

Devletin derdiği teşvik indirimlerinden tamamen faydalandığınıza emin misiniz?

Devletin size verdiği, hakkınız olan parayı, sgk teşvik danışmanlık hizmeti alarak, en iyi şekilde öğrenebileceğinizi biliyor musunuz?

Malimüşaviriniz, yada muhasebeciniz, sizin için en iyisini yaparak, gerekli olan sgk teşviklerinden faydalandığınızı söylüyor olabilir,

Biz ise, sizin için yapılan sgk teşviklerinin yerinde olup olmadığını, geçmişe dönük olarak da size gösterebiliriz.

SGK danışmanlık firmaları arasında bizi tercih etmenizin sebebi, öncelikle uzman danışmanlarımız ile, öncelikle sizin için, muhasebeciniz yada mali müşaviriniz tarafından oluşturulan, sgk teşviklerinin yeterli mi, yoksa daha çok teşvik alabileceğinizi ücretsiz olarak inceleyip, size bilgi veriyoruz.

Sgk danışmanlık şirketleri arayışınız var ise , öncelikle bizi arayınız, ücretsiz olarak , incelememizi yapalım ve size, kanuni , resmi olarak,  ne kadar kazandırabileceğimizi gösgterelim. Sgk teşvik danışmanlığı hizmetleri , devlet tarafından size verilen teşviklerin en ideal şekilde kullanılmasını sağlamak içindir. İstanbul, izmir, Ankara, Bursa gibi diğer illerde olsanız da , biz hizmetimizi online olarak verebilmekteyiz.

 

İLETİŞİM  TEL- WHATASPP:  0541-3112121 (Yusuf Ertürk)

uzman

Bir cevap yazın